• Czytnik kodów kreskowych Symbol LI2208 USB

Brak towaru
227.55
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 10
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 10
Kurier Inpost 12
Kurier DPD 12
Kurier DPD (Pobranie) 20
Dostępność Brak towaru
Zostaw telefon

Skaner kodów kreskowych LS2208

Niezależnie od tego, czy pracownicy przedsiębiorstwa skanują kody wydrukowane na papierowych etykietach czy wyświetlone na ekranie telefonu komórkowego, tabletu lub komputera, najlepszy w swojej klasie imager liniowy LI2208 zapewni im niezrównane wyniki – za każdym razem.

Należący do nowej generacji skanerów kodów kreskowych 1D model LI2208 jest równie niezawodny i wygodny w użytkowaniu, co nasz najpopularniejszy model LS2208, ale wyposażony jest w dodatkowe funkcje, które umożliwiają skanowanie większej liczby różnych typów kodów kreskowych z większej odległości.

Mistrz w skanowaniu tradycyjnych kodów kreskowych 1D i kodów 1D wyświetlanych na ekranach urządzeń mobilnych

Wielu klientów posiada skanery laserowe, które nie odczytują kodów kreskowych wyświetlanych na ekranach urządzeń mobilnych. Model LI2208 już zaraz po wyjęciu z opakowania umożliwi im obsługę elektronicznych kodów kreskowych i kodów w urządzeniach mobilnych bez uszczerbku dla wydajności skanowania. Opatentowana technologia optyczna zapewnia najlepszy w branży zakres roboczy, a ponieważ kody kreskowe mogą być rejestrowane pod skrajnymi kątami, pracownicy tracą mniej czasu na precyzyjne ustawianie skanera względem kodu, co zwiększa produktywność ich pracy.

Oparty na najlepszych cechach niezwykle popularnego modelu LS2208

Model LS2208 to najpopularniejszy model w historii firmy Zebra – wybrały go miliony przedsiębiorstw najróżniejszej wielkości ze względu na jego wydajność, wyjątkową niezawodność i niezrównaną ergonomię. Skaner LI2208 zapewnia taką samą wygodę użytkowania i trwałość, jaka cechuje model LS2208 (w tym opatentowaną konstrukcję z pojedynczą płytką drukowaną), a ponadto oferuje najlepszą w tej klasie technologię liniową.

Doskonała funkcjonalność już od chwili wyjęcia z opakowania

Konfigurowanie nowego skanera może być czasochłonne i frustrujące. Inteligentna funkcja autowykrywania urządzenia bazowego za pośrednictwem kabla, w jaką wyposażony jest model LI2208, ułatwia konfigurowanie urządzenia poprzez automatyczne wykrywanie podłączonego interfejsu USB, eliminując konieczność skanowania licznych konfiguracyjnych kodów kreskowych. Skaner obsługuje ponad 90 klawiatur międzynarodowych i jest kompatybilny z programem narzędziowym 123Scan2 i usługą do zarządzania skanerami SMS.

 

DANE FIZYCZNE
Wymiary 6,30 cala (wys.) x 2,64 cala (szer.) x 3,90 cala L 16 cm (wys.) x 6,7 cm (dł.) x 9,9 cm (szer.)
Masa 4,95 uncji/140 gramów
Napięcie i natężenie 5VDC ± 10%<165 mA skanowanie <40 mA tryb oczekiwania <2,5 mA podłączenie USB<4,0 mA w trybie niskiego wykorzystania energii (jeśli uruchomiony, dostępne jedynie RS232 i złącze klawiatury)
Źródło zasilania Zasilanie od hosta lub zasilacz zewnętrzny
Kolor Twilight Black; Nova White; Healthcare White
Obsługiwane interfejsy USB, RS232, Złącze klawiatury oraz IBM RS485
Obsługa klawiatury

Obsługuje klawiatury w ponad 90 językac


CHARAKTERYSTYKA DZIAŁANIA
Ustawienie ukośne ±65°
Tolerancja nachylenia ±65°
Tolerancja obrotu ±45°
Wzorzec skanowania Pojedyncza jasna linia celowania
Kąt skanowania Poziomo 35°
Szybkość skanowania 547 skanów na sekundę
Tolerancja ruchu 25 cali/ 63,5 cm na sekundę
Źródło światła Dioda LED Klasy 1 617 nm (żółta)
Min. Kontrast wydruków 15% MRD


 

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny